Zwilling Henckels Concept Store, OC Palladium Praha

Design | Dokonalá funkčnost | Profesionální gastronomie.

Někteří klienti mají design na vysoké laťce. A ačkoliv je každá realizace jejich prostor výzvou, stále nás baví. Stejně tomu je i u značky Potten&Pannen, která gastronomii povyšuje na umění a dělá z ní regulérní řemeslo. I proto nás projekt ve spolupráci s partnerskou značkou prémiového nádobí solingenské značky J. A. Zwilling Henckels nadchnul. V pražském obchodním centru Palladium jsme se podíleli na vybudování jedinečného concept storu, kde je radost trávit čas.

Každý návštěvník obchodu P&P se nejdříve zastaví a chvíli přemýšlí, zda opravdu vešel tam, kam chtěl. Pozorně jsme tyto reakce pozorovali a těší nás. Dokazují, že jsme vystihli přesně to, co bylo žádáno a co je pro značku P&P tak typické - že jde de facto proti proudu. Proti proudu fádních, nevýrazných, barevně spíše unavených obchodních prostorů, kterých jsou kolem nás desítky, stovky, tisíce.

V případě pražské pobočky, která je specifická především svým atypickým prostorem s absencí oken, byla práce na montáži celé prodejny radostí. Uvolněná atmosféra je umocňována podmanivou kombinací matně šedých barev a velmi kontrastní bílé. Chybět nemohou přírodní odstíny dřeva, které je určeno pro veškeré prémiové výrobky. Velmi vyvážený poměr světla v prostoru pak dodává nákupu atmosféru a dělá z něj neobyčejný zážitek.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!