KDO JSME

DUŠÍ NADŠENÍ KREATIVCI. UVNITŘ STÁLE LIDÉ.

Existují sny dvojího druhu. Ty noční si mnohdy ani nezapamatujeme, na ty ve dne ale často myslíme ještě dlouhé dny potom. Sníme o lepším životě, zdraví, lásce, o splněných touhách. Jednou z tužeb mnohých z nás je život a práce v lepším prostoru okolo nás. V moderním, příjemném, osobitém a přitom komfortním prostředí.

Právě pro tento sen jsme tu my. Komerční i bytové prostory na míru, s kompletním servisem od první vizualizace až po předání klíčů od nové etapy vašeho osobního či profesního života. Jsme rodinná firma dohromady s více než 30 lety zkušeností. Můžete nám věřit. Pomáháme dotvářet váš život. Protože prostor, ve kterém žijeme nebo pracujeme, to je část života každého z nás.

Rozumíme vám. A změníme vaší myšlenku v realitu.

Lubomír Pánek
zakladatel a jednatel

+420 602 777 846
lubomir@panek-interiery.cz

Narodil jsem se ještě v minulém tisíciletí na Hané - v Prostějově, a už v útlém mládí pro mě byl základem sport a rodina. Dnes mám stále energie na rozdávání - to i díky tomu, že nedám dopustit na své zásady a dobře odvedenou práci. Taková domácí svíčková musí být přeci pořádná! A i naše práce je tak trochu vaření - mícháme ingredience v podobě různých návrhů, možností a přístupů, pak to celé v hlavách chvíli poctivě vaříme, a na samém konci už je jen ta třešnička na dortu. Rodinná firma není procházka růžovým sadem - je to zkouška vzájemných vztahů. Rodina je ale také základ všeho. A já na dobrých základech vždy rád stavím.

Tomáš Pánek
projekt manažer

+420 720 367 325
tomas@panek-interiery.cz

I já jsem se narodil v minulém tisíciletí, což vám ale - předpokládám - došlo. Jsme přeci jedna rodina, jedna krev. A zatímco táta je realista, který stojí pevně nohama na zemi, já jsem v naší firmě za snílka. Zatímco on připravuje další projekt, já si v hlavě rýsuji život se svou nastávající, stejně jako spoustu dalších velkých snů - o vlastní rodině, prosperující firmě, spokojeném životě. Neletám ale v oblacích - mám přece tátovu školu. Vím, že 'rodina je základ státu' a že to, co jí dodává sílu, je pospolitost a jednota. A tak i v naší firmě dbám na to, abychom se navzájem drželi a podporovali, a aby tohle spojení vedlo jen a pouze k úspěšným projektům.

NAŠE SLUŽBY

BYTOVÉ PROSTORY

 • Kompletní realizace prostor včetně všech interiérových prvků

 • Komplexní pojetí - od první myšlenky přes veškeré doplňky a prvky až po předání klíčů

 • Dodávka podlah, koberců, osvětlení, sedacích souprav či interiérových doplňků

 • Úpravy povrchu stěn interiér. stěrkou; sádrokartony a sádrokartonové podhledy

 • Profesionální poradenství, proškolený personál s osobním přístupem

 • Kompletní záruční a pozáruční servis vybavení

KOMERČNÍ PROSTORY, OBCHODNÍ JEDNOTKY

 • Refit, redesign, inovace či výstavba nových obchodních jednotek

 • Veškeré stavební práce

 • Kompletní vybavení prodejny a obchodních jednotek

 • Komunikace s dotčenými orgány, zajištění potřebných povolení, dokumentace projektu

 • Stavební dozor a technický dozor investora

 • Kompletní záruční a pozáruční servis vybavení a revize

ZKUŠENOSTI POTVRZENÉ ODVEDENOU PRACÍ? PŘESVĚDČTE SE SAMI.

JSME HRDÍ NA NAŠE PARTNERY.

WORKFLOW, ANEB JAK TO U NÁS PROBÍHÁ

PRVNÍ SCHŮZKA

Lidské pochopení stojí na komunikaci. Je naprosto nezbytnou součástí všeho, kde chceme dosáhnout úspěchu a především vzájemného porozumění. Chceme vašim projektům rozumět, nechceme být jejich prostými spolutvůrci, ale plnohodnotnou součástí, která dopomůže ke splnění vašich myšlenek. Proto je zcela prvním krokem naší společné práce osobní schůzka. V rámci ní si jasně definujeme, oč žádáte, jaké jsou vaše představy o výsledku, v neposlední řadě se domluvíme na termínech a dalších nezbytných podmínkách a informacích.

DOKUMENTACE

Po schůzce, v rámci které si jasně definujeme požadavky a očekávání, vám ve stanoveném termínu zašleme cenový návrh. Až po jeho odsouhlasení přejdeme k dalšímu kroku, a sice kompletnímu zpracování projektové dokumentace vámi zamýšleného projektu. Tu vám dodáme opět v dohodnutém čase a budeme s vámi na její přesnosti pracovat tak dlouho, dokud nebudete plně spokojeni. Její součástí může být mj. i prostorová vizualizace a rozhodně jde o důležitý krok, na jehož základě se budou odvíjet další práce. Rozhodně jej proto nepodceňujeme.

VOLBA DOPLŇKŮ

Nenecháme vás na holičkách ani co se vybavení týče. Ať už půjde o komerční či pracovní prostor, vždy jsme připraveni jej pro vás i plně zařídit! Ve spolupráci s našimi partnerskými firmami vybereme nejvhodnější doplňky, které s vámi budeme samozřejmě konzultovat. Budete si tak moci vybrat z množství podlah, koberců, různých typů osvětlení, sedacích souprav a spousty dalších prvků, které rozhodně nesmí v domácím ani pracovním prostoru chybět.

REALIZACE STAVBY

Finální a přitom nejdůležitější krok. Pokud jste to nenechali jen na sobě samotných a svých dovednostech, a rozhodli se spolupracovat s námi i v tomto kroku, vězte, že nebudete litovat. Budeme pro vás realizovat samotnou úpravu pracovních či obytných prostor od A do Z - včetně veškerých stavebních úprav, koordinace veškerých prací a řemeslníků, kteří ji budou vykonávat, až po zabudování veškerých vybraných doplňků. Vy pouze dohlížíte, že vše běží podle vašich představ. Na samotném konci vám odevzdáváme klíče od realizovaného projektu.

POZÁRUČNÍ SERVIS

Převedením vaší myšlenky do reality to ale nekončí. S osobním přístupem od začátku až do konce to totiž myslíme vážně. I proto vám na jakýkoli společně realizovaný projekt poskytujeme kvalitní a odborný pozáruční servis. Kdykoliv budete mít jakýkoli problém či požadavek, jsme tu pro vás.


Lidskost | Osobní přístup | Komunikace

Lubomír Pánek

Tomáš Pánek
Michaela Pánková
Lukáš Koutný