WE LOVE DOGS - SPA - Praha, Vinohradská

Nadšení pro materiály.

Detaily.

... to jsou přesně dvě základní hesla, kterými se řídí společnost HUNTER / just your friend. Náš klient a výhradní dovozce produktů Hunter pro Českou a Slovenskou republiku. Prestižní německá značka, jejíž výhradní cílovou skupinu jsou naši čtyřnozí miláčci. Kromě všemožných doplňků pro vaše čtyřnohé miláčky bylo zrealizováno také spa - WE LOVE DOGS. Tedy možnost lázní pro vašeho čtyřnohého člena rodiny. Velmi příjemné prostředí, které se bude líbit nejen vašemu mazlíčkovi, ale i Vám.

 We love dogs Spa - self-wash lázně. Ojedinělý prostor, ve kterém se budete cítit dobře Vy a především Váš miláček. Můžete zde společně relaxovat při lázeňských procedurách, kdy váš pejsek bude v těch nejjemnějších a nejláskyplnějších rukou a to právě v těch vašich. Během procedur si můžete čas zpříjemnit také kávou, která Vám bude nabídnuta. Interiér lázní je v nesouladu s dnešními "trendy". Těm většinou převládají nezajímavá, jednolitá barevná provedení bez jakéhokoli potenciálu i ducha. Stejně jako duše našich čtyřnohých členů rodin, které jsou vždy jedinečné, odlišné a něčím speciální, jsme i my chtěli tuto jedinečnost a odlišnost přenést do interiéru. Vytvořit originální zvířecí spa, které bude navštěvováno lidmi a jejich miláčky ze všech koutů České republiky i dál, vyžadovalo přesnost, cit a disciplínu. 

Systematický, uspořádaný a promyšlený. To jsou tři slova vystihující prostředí, ve kterém se SPA nachází.  Barevně sladěné teplé dřevěné tóny, stylové doplňky a důraz na kvalitní materiál vše podtrhuje.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!