Raynet - Ostrava

Pohoda.

Motivace.

Radost z práce.

Bez práce nejsou koláče. Rčení, které je sice staré jako lidstvo samo, ale má něco do sebe. Co si budeme povídat - ať chceme či nechceme, v práci trávíme valnou část našeho života. A práce proto musí být prostředí, které nás bude motivovat, vést dál, podporovat v našem úsilí. A to je dílo nejen lidí - našich kolegů, ale i toho, jak na nás samotné pracovní prostory působí. Bylo nám ctí spolupodílet se na tvorbě pracovních prostor na míru pro našeho klienta - společnost RAYNET, s.r.o.

"... práce proto musí být prostředí, které nás bude motivovat, vést dál, podporovat v našem úsilí. A to je dílo nejen lidí - našich kolegů, ale i toho, jak na nás samotné pracovní prostory působí."

Společnost RAYNET, s.r.o. se sídlem v Ostravě se zabývá vývojem jedinečného a komplexního CRM nástroje. Stejně jako my se snažíme naslouchat našim klientů, i oni tento nezbytný prvek každého obchodního jednání zvládají na 100 % - koneckonců je to i jejich práce. Jejich uvolněná, nenásilná a velmi hravá forma komunikace k veřejnosti formou videí a "vlogů" ze života "v kanceláři" se už stávají minimálně v Ostravě fenoménem. I proto jsme při vybavování právě těchto kancelářských prostor postupovali přesně v souladu s touto nastavenou komunikační linkou. Uvolněná atmosféra, pohoda, zábava, hravost a nenucenost. Ve spolupráci s naším partnerem - architektonickým studiem KYZLINK ARCHITECTS jsme zajišťovali dodávku a vybavení kanceláří nábytkem tak, aby vše zapadlo do nastaveného konceptu. A výsledek? Podívejte se sami!

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!