Potten&Pannen Staněk - Liberec

Design | Jedinečnost | Praktičnost

Už když jsme si stanovili tato tři jednoduchá slova, bylo nám jasné, že Potten&Pannen Staněk bude prostě srdeční záležitost. Stejně jako my, i oni se snaží přetvořit to, co dělají, ze zdánlivě obyčejného na jedinečnou uměleckou záležitost. Stejně jako my, i oni do toho dávají kus sebe, svého srdce zatoulaného kdesi mezi kuchyňskými roboty, všelijakými ingrediencemi a hrnci. Stejně jako my, i Potten&Pannen jsou originální a sví. I proto jsme k realizaci prostor kamenné prodejny v Liberci přistupovali stejně - originálně a po svém. Avšak stále s důrazem na čistý a jednoduchý design, ve kterém veškeré produkty vyniknou.

Projekt realizace liberecké prodejny se lišil už ve svém základu - nešlo - jako v případě olomoucké, brněnské, či pražské pobočky - o prostory v rámci obchodního centra, nýbrž o samostatnou, svébytnou kamennou prodejnu v samém srdci severočeské metropole. Dalo by se říci, že zatímco v nákupních střediscích bude úspěch prostor spojen s originalitou a odlišením se od desítek dalších obchodů, v tomto případě vše půjde hladce a "samo". Opak je pravdou - i tento projekt byl velkou výzvou. Rekonstrukce zahrnula stavební úpravy celého prostoru, sádrokartonové podhledy, kompletní osvětlení prodejny a v neposlední řadě také dodání tradičně velmi neotřelého nábytku.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!