Kavárna CITY Olomouc - OC Olomouc CITY

Prostředí kaváren je v současnosti jedním z nejvyhledávanějších veřejných prostorů. Pro mnoho z nás je možností, jak i v pracovním dni nalézt chvíli klidu, okamžik pro relaxaci, vychutnání si dobré kávy či jiného oblíbeného nápoje, potěšení chuťových buněk nečím sladkým, a jak se alespoň na tu malou chvilku vytrhnout z uspěchaného rytmu všedního dne. Při realizaci prostor olomoucké kavárny CITY, jež je součástí obchodního a zábavního centra Olomouc CITY jsme přesně tento fakt brali v úvahu a v projektu výstavby se jej pokoušeli reflektovat.

"Opticky oddělené prostory znamenají více soukromí pro ty, kteří chtějí v čase stráveném v kavárně nalézt chvíli klidu."

Právě synonymum soukromí bylo tím, co nás vedlo k určitým krokům při tvorbě koncepce kavárny. Opticky oddělené prostory znamenají více soukromí pro ty, kteří chtějí v čase stráveném v kavárně nalézt chvíli klidu. Využití dřevěných prvků a obecně tmavých barev dodává na klidu, jednoduché světlé prvky zase podtrhují moderní a sebevědomý design kavárny, coby nutné součásti dnešních zařízení tohoto typu. Moderní, poctivý a svědomitý design, žádná extravagance či přilišná křiklavost. Věříme, že prostor olomoucké kavárny CITY si oblíbí každý.

Na projektu jsme s radostí spolupracovali s ateliérem KYZLINK ARCHITECTS.

Klid.

Soukromí.

Atmosféra.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!