HUNTER Shop - Praha, Vinohradská

Nadšení pro materiály.

Výjimečné produkty.

... to jsou přesně dvě základní hesla, kterými se řídí společnost HUNTER / just your friend. Náš klient a výhradní dovozce produktů Hunter pro Českou a Slovenskou republiku. Prestižní německá značka, jejíž výhradní cílovou skupinu jsou naši čtyřnozí miláčci. Ve svém portfoliu nabízí ručně šité obojky, kšíry, vodítka z prvotřídních materiálů, pohodlné pelíšky, psí i kočičí hračky, módní, ale i funkční oblečky a mnoho jiných "vychytávek". Už od samého začátku spolupráce nám tak bylo jasné, že nálada této realizace rozhodní nesmí být pod psa. :-)

HUNTER / ... just your friend je bezesporu originální, neotřelý obchod už jen ze své podstaty a zaměření. Proto jsme ani my neodolali a při výstavbě prodejny jsme rozhodně nezůstávali u stereotypů a konformity současného "trendu" podobně zaměřených jednotek. Těm většinou převládají nezajímavá, jednolitá barevná provedení bez jakéhokoli potenciálu i ducha. Stejně, jako jsou i duše našich čtyřnohých miláčků jedinečné a vždy odlišné, chtěli jsme se v mysli zákazníků i těch, kteří budou kolem zcela nové prodejny HUNTER Shop v Praze na Vinohradské ulici procházet, navždy odlišit a zakořenit. Vytvořit obraz originálního "zvířecího" butiku, který budou lidi navštěvovat nejen kvůli zcela prvotřídnímu zboží té nejvyšší německé kvality, ale i díky modernímu, trendy vzhledu, který podtrhuje právě specifika zvířecí povahy, která je mnohdy bláznivá, ale také věrná, klidná, která umí pomoci v mnoha špatných životních situacích, a která tu s námi zůstává věčně.

Na první pohled lehce ledabylý, neuspořádaný design se brzy ukáže jako mimořádně systematický, uspořádaný a promyšlený. Teplé dřevěné tóny, stylové doplňky, důraz na kvalitní materiály a prodejní elementy vše dokresluje a dovádí k dokonalosti.

Má váš pes či kočka svůj oblíbený obchod? Pokud ne, jste na správné místě. Jste v HUNTER Shop Praha - Vinohradská, na jehož vzniku jsme měli tu čest se podílet.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!