Hotel Valášek - Plumlov

Komfort.

Zázemí.

Pohodlí.

Přesně tato tři slova každý z nás hledá ve chvílích, kdy chce alespoň na krátkou chvíli útect ze shonu každodenního života. Kdy chce být se svými nejbližšími, strávit s nimi tolik vzácný volný čas, užít si třeba několik společných výletů, nebo se při tom jen tak nechat hýčkat. Všechny tyto malé (ale přitom důležité) sny může splnit hotel Valášek na samém břehu známé Plumlovské přehrady nedaleko Prostějova. Bylo nám ctí podílet se na kompletní rekonstrukci této historické vily a zároveň vybavit interiér tohoto útočiště v samém srdci Moravy.

Kombinace mírně rustikálního a tradičního nábytku v jednotlivých hotelových pokojích jsme se nezalekli - ba naopak jsme jí využili pro podtrhnutí atmosféry celého hotelu a zdůraznění genia loci, kterým bezpochyby toto místo na břehu přehrady oplývá. Stejně jako je kombinován styl ubytování, tak i barevnost se liší. Těžší, opticky hutnější a prostorově koncentrovanější červené pojetí pokojů doplňuje více otevřená, vzdušnější béžová či tradičnější pruhovaná. Vše završuje luxusně pojatý svatební pokoj tak, aby i "dny D" byly nezapomenutelným zážitkem. A samozřejmě - odbýt jsme nemohli ani koupelnu, nedílnou součást veškerého ubytování. Přesvědčte se sami.

Proměny doznaly i společné prostory v nejnižším patře hotelu. I zde jsme museli klást důraz na nastavenou designovou linii všech prostor. Nejeden návštěvník tak určitě nostalgicky zavzpomíná na doby, kdy se přesně v tomto stylu na pomezí rustikálna a moderny interiéry nesly. Dřevěné prvky, retro detaily, tmavší, hutnější barevné podání - to vše dělá z těchto prostor místo nejen pro gurmánské zážitky.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!