Byt pro pár - Olomouc

I v samém srdci Moravy - v oblasti Hané - mohou vznikat projekty, které jsou jedinečné a specifické. Osobité. Přesně taková byla i naše realizace bytu pro aktivní dvojici ve středním věku nedaleko centra historické Olomouce, coby brány do samotné Hané i Moravy jako takové. Jakoby bylo v lidské přirozenosti obyvatel tohoto kraje jakési spojení s přírodou - i tato realizace tak dávala právě na tento faktor nebývalý důraz. To z ní dělá specifický, ale zároveň jedinečně sympatický projekt napříč naším portfoliem realizací bytových prostor pro jednotlivce či páry.

Velkorysost.

Přírodní materiály.

Exkluzivní design.

Projekt olomouckého bytu pro dvojici aktivních, pracujících lidí ve středním věku je jedinečnou ukázkou perfektního propojení luxusního vyznění, prvotřídních přírodních materiálů, ale také nadstandardních technik a postupů jejich zapracování do prostoru, naprosto výjimečné barevné kombinace, která celý přírodní charakter podtrhuje a zcela zřejmě a záměrně přiznává, ale i technické dokonalosti v podobě automatizovaných pojezdů, ovládání kuchyňských spotřebičů či úložných zásuvek a dalších prostor. Velkorysý koncept této bytové realizace jde ruku v ruce se současnými trendy, které kladou právě na elegantní, přitom ale vysoce funkční propojení designu, funkcionality a technické dokonalosti maximální důraz. Můžeme s hrdostí prohlásit, že se nám to u tohoto projektu povedlo splnit na maximum.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!