Byt Vinařská, Brno

Pro našeho významného klienta z Brna jsme měli možnost realizovat další bytové řešení. Mladý pár, který se měl už brzy do svého nového domova nastěhovat, přišel s jasnou vizí - maximální využití prostoru, jeho optické rozšíření, čistotu, specifický a neotřelý design, nábytek prvotřídní kvality. Útulnost, originalita a důraz na kvalitní materiály měly být synonymem toho, co jsme měli přetvořit z dvourozměrných malůvek na papírech a snů v hlavě v trojrozměrnou realitu. Ani tentokrát jsme se nezalekli a k projektu přistupovali velmi vážně.

Útulnost.

Originalita.

Materiály.

Výsledek našeho snažení je jen důkazem, že boje se zdánlivě malým prostorem se nám daří vyhrávat na plné čáře. Kombinace světlého, lesklého nábytku, převažující bílá a obecně spíše přírodní barvy v kombinaci s tmavšími odstíny dřeva, promyšlená koncepce umístění kuchyňského koutu a zasazení obývací části místnosti - to vše dělá z tohoto bytu útulné a komfortní útočiště, do kterého se bude mladá rodina vždy ráda vracet.


VIZUALIZACE PROJEKTU

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!