Beltissimo - Praha, Chodov

Elegance a dostupný luxus. To jsou synonyma společnosti BELTISSIMO – pražské soustavy prodejen exkluzivní značkové obuvi a doplňků. Ty jsou v metropoli situovány nejen v samotném srdci města, ale také v mnoha oblíbených a velkých nákupních centrech, kam denně proudí tisíce návštěvníků a milovníků módních značek. BELTISSIMO je součástí vůbec největší sítě prodejen s dostupnou luxusní módou u nás – Premium Fashion Brands. V portfoliu nabízených značek tak nalezneme opravdové „legendy“ jako např. Geox, Armani Jeans, butiky 18CRR81 Cerruti, Versace Jeans, Trussardi Jeans a samozřejmě právě BELTISSIMO.

Tato módní značka se profiluje nejen jako prodejce exkluzivních a kvalitních produktů, ale i jako společnost s nadstandardním servisem a dlouholetou tradicí. Bylo nám ctí realizovat stavební úpravy nově vzniklé prodejny této prémiové značky v pražském OC Chodov, a to pod taktovkou architektonického projektu z dílny Evy Jiřičné.

Luxus a elegance.

Pro všechny.

Jednoduchý, minimalistický, přitom velmi otevřený a dýchající prostor dovoluje návštěvníkovi naplno zabřednout do výběru zboží a nenechat se jakkoli zbytečně vyrušovat. Ve spolupráci s naším partnerem – designovým studiem EXX – byl dodán ten nejvhodnější nábytek a celý projekt tak mohl být záhy připraven ke slavnostnímu otevření. K tomu došlo oficiálně v prosinci 2016, od té doby prodejna denně přivítá desítky až stovky nových zákazníků.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!