Tous - OC FORUM Nová Karolina Ostrava

Ikona luxusu a premiové kvality. To i mnohem více je španělská šperkařská společnost s více než devadesátiletou tradicí na trhu. Společnost, která je nezaměnitelně spojená s roztomilým symbolem medvídka, často vyobrazovaného ve zlatém provedení. Právě zlaté šperky, ale také další produkty jako parfémy, hodinky, kabelky a další stylové doplňky spadají do portfolia luxusních produktů této značky stejně temperamentní a osobité, jako je i samotná španělská povaha. Společnost TOUS v současnosti funguje na pěti světových kontinentech, kde provozuje na 500 butiků. Po jednotkách v největších evropských metropolích - Barceloně, Madridu, New Yorku, Moskvě, ale i třeba Šanghaji či Tokiu se v září 2016 konečně rozhodla vstoupit i na naše území a otevřela svou vůbec první tuzemskou pobočku v Praze.

Je nám ctí spolupracovat na nových realizacích této luxusní, stylové značky v Ostravě a Brně, které její působení u nás ještě rozšiřují.

Jedinečný styl.

Dostupný luxus.

Jednou z obchodních jednotek, na jejíž tvorbě jsme měli tu čest se podílet, je i ta ostravská, v Obchodním centru FORUM Nová Karolina v Přívozu. Naším úkolem bylo v tomto případě kompletně koordinovat architektonický návrh z dílny společnosti AVELON.

Následně nás čekala výzva v podobě samotné rekonstrukce celého butiku a kompletní montáž nábytku dodaného přímo mateřskou společností TOUS Jewlery. Kromě této realizace ve slezské metropoli jsme se podíleli také na výstavbě jednotky v ostravském AVION Shopping Parku.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!