Byt - Praha, Jungmannova

Malý prostor, velký potenciál.

Elegance.

Minimalismus.

Ačkoliv velkou část našich zakázek tvoří komerční prostory a obchodní jednotky, čas od času se objeví možnost projevit kreativitu i u "tradičního" bytového prostoru. O to větší je ale kladen důraz na kvalitu a čistotu provedení. Ne jinak tomu bylo u realizace mezonetového bytu pro našeho klienta v Praze. Práce s prostorem zde byla prioritou, neboť výtěžek z poměrně malých rozměrů bylo nutno zcela maximalizovat. Práce s barvami, odstíny a prvotřídním nábytkem tu hrála zcela zásadní roli.

Pocit luxusu navozený kombinací použité stěrky a zlatého odstínu na zdech bytu jsme nadstavili použitím bílého nábytku prvotřídní kvality lakovaného ve vysokém lesku. Tmavě hnědé, béžové, obecně velmi teple zbarvené, hutné barvy, nezřídka kdy kožené prvky, dodávají celému prostoru na objemu a společně s rafinovaně využitým osvětlením zároveň opticky rozšiřují a otevírají. Maximálního využití prostoru jsme dosáhli posunutím ložnice do vyvýšeného prostoru nad kuchyňskou linkou.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!