Potten&Pannen Staněk Olomouc - OC Šantovka

Už když jsme si stanovili tato tři jednoduchá slova, bylo nám jasné, že Potten&Pannen Staněk bude prostě srdeční záležitost. Stejně jako my, i oni se snaží přetvořit to, co dělají, ze zdánlivě obyčejného na jedinečnou uměleckou záležitost. Stejně jako my, i oni do toho dávají kus sebe, svého srdce zatoulaného kdesi mezi kuchyňskými roboty, všelijakými ingrediencemi a hrnci. Stejně jako my, i Potten&Pannen jsou originální a sví - i proto jsme k projektu pobočky prodejny v Olomouci přístupovali velmi osobitě a s elánem.

Neotřelost.

Design.

Otevřenost.

Každý návštěvník obchodu P&P se nejdříve zastaví a chvíli přemýšlí, zda opravdu vešel tam, kam chtěl. Pozorně jsme tyto reakce pozorovali a těší nás. Dokazují, že jsme vystihli přesně to, co bylo žádáno a co je pro značku P&P tak typické - že jde de facto proti proudu. Proti proudu fádních, nevýrazných, barevně spíše unavených obchodních prostorů, kterých jsou kolem nás desítky, stovky, tisíce.

Náš úkol byl jasný - podtrhnout tuto nastavenou linku a využít jí v prostorech nákupního centra v Olomouci do nejmenšího detailu. Dřevěné bloky v případě olomoucké prodejny dělají z malého prostoru nečekaně velké a vzdušné prostředí, ve kterém je radost se procházet mezi designově vychytanými produkty. V Brně jsme zase museli pracovat s absencí oken, a tak jsme vsadili na světlé a jasné barvy a materiály s přesným prostorovým vyvážením.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!