KUSMI Tea - Praha, Chodov

Pařížská elegance.

Světová kvalita.

Když se řekne čaj, co vás napadne jako první? Čaj - respektive jeho původ, správná příprava a v neposlední řadě i jeho vychutnávání, to je dost možná jedno z nejpodceňovanějších uměleckých odvětví. Protože vybrat ty nejkvalitnější suroviny, správně čaj připravit tak, abyste si ho mohli potom co nejvíce užít - to takové malé velké umění a věda rozhodně je. KUSMI je prestižní francouzská značka, která si tohle všechno velmi dobře uvědomuje. A možná i proto je ve svém oboru tou nejlepší. Bylo nám ctí podílet se na její vůbec první otevřené pobočce u nás, v OC Nový Smíchov v Praze a pokračovat také v další prodejně v Centru Chodov.

Projekt realizace prodejní jednotky KUSMI Tea Paris v OC Nový Smíchov zahrnoval nejen kompletní vybavení interiéru designově čistým, přesto stylovým nábytkem, ale také veškeré stavební úpravy a přizpůsobování prostoru, jeho osvětlení, instalaci vzduchotechniky, pokládku podlah, zajištění skleněných výkladců. Prodejny KUSMI nejsou sice prostorově nijak rozsáhlé, vytříbený design a důraz na pocitovou stránku času zde stráveného ale dodává prodejnám osobitý ráz a volnost, které jsme nechtěli při výstavbě rozhodně zanedbat. Vyrovnali jsme se i se všemi normami a pravidly, které pro umísťování obchodních jednotek určují právě obchodní centra.

Tak co, přijdete také přivonět k těm nejvybranějším druhům čaje z celého světa?

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!