Kasíno KAJOT Bratislava

Živost a dynamika. Světla a stíny. Hra i prohra.

Tak přesně tak by se dalo charakterizovat prostředí kasína. Jde o místo, kde se dennodenně svádí boje o výhry mnohdy vysokých částek, ale i více či méně velké boje osobní - každého z hráčů, který tu nechává kus sebe. Kus svého já. Svého neoblomného hráčského srdce ochotného vydržet do posledního kola. Při realizaci prostor bratislavského kasína Kajot jsme se proto alespoň na tu malou chvíli museli dostat "pod kůži" takového hráče.

Luxus. Pohodlí. Atmosféra.

Inspirací nám při tvorbě byla doba, kdy byla Itálie známá pro daleko jiné věci, než fotbal, pizza, zmrzlina či módu a automobily. Atmosféra tamějších kasín byla tak nakažlivá, až jí převzalo i samotné Las Vegas, dnes považovaný za "centrum" všech hráčů. Studnice inspirací byla naplněna, bylo na čase pustit se do práce!

Luxusní vybavení, nablýskané prvky, teplé osvětlení. Zlatá a černá. Základy, které nemohly být opominuty. Do toho všeho perfektní vybavení a stále kladený důraz na pohodlí a dobrý pocit, který musí návštěvníci při mnohdy dlouhých návštěvách neustále mít. Ačkoliv byla realizace těchto prostor tak trochu ruská ruleta, dotažené a promyšlené provedení těchto prvků bylo naším esem v rukávu!

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Morbi eu hendrerit turpis. Suspendisse consequat magna vitae lacus dapibus, quis efficitur nulla sodales.
Cras mauris diam, hendrerit condimentum sollicitudin in, egestas sed turpis.