Rodinný byt - Praha

Moderní přístup.

Netradiční kombinace.

Rodina je základ státu říkává se. Snad. Základ rodiny je ale jasný - děti. Mladý potenciál, kterému věnujeme neuvěřitelné množství času, energie a ano - i prostředků. To vše k tomu, abychom se jednoho dne mohli radovat z toho, jak po nás pomalu ale jistě přebírají to, co jsme kdysi začali, nebo se snad alespoň inspirují na své, zcela odlišné, přesto jedinečné cestě. Projekt, na kterém jsme měli tu čest spolupracovat s naším partnerem, a tedy nepřímo realizovat, měl právě jako jeden z cílů - kromě uspokojení rodičů - zajistit doslova malé "království" pro princenznu, ve kterém budou pomalu ale jistě vznikat její sny, přání, touhy, ale i plány jejího mladého života.

Realizace projektu rodinného bytu s mladistvým duchem a potenciálem vsází především na jedinečnou kombinaci barevností a vysoce kvalitních materiálů. Tak, aby byla zachována maximální funkčnost a využitelnost celého prostoru a zároveň mladistvého ducha, který musí bezesporu podtrhovat rodinnou atmosféru bytu. Jak je u nás ale již dobrým zvykem - i tentokrát všechny tyto faktory aplikovat s co nejsilnějším důrazem na maximální kvalitu práce i používaných materiálů a technik práce.


VIZUALIZACE PROSTORU

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!