Bombay Express - Praha, Chodov

Indická kuchyně rychle, jednoduše a přesto chutně?

Bombay Express je sítí rychlých občerstvení se zaměřením na indickou gastronomii. Kdo již Indii někdy ochutnal, ví, že její kuchyně je jednou z nejspecifičtějších a nejrozmanitějších na světě. Výrazné koření i další přísady dělají ze setkání s typickým indickým jídlem nezapomenutelný zážitek. Jsme rádi, že jsme se mohli stát součástí tvorby jednoho takového nezapomenutelného zážitku i my - a to při výstavbě další prodejní jednotky této sítě indických fastfoodů u nás - konkrétně v pražském Centru Chodov.

Indové jsou ve světě známí jako charismatičtí lidé s pestrou historií, soustředěností na detail i na dodržování tradic. Jsou to také milí a srdeční lidé s otevřenou náručí, a to nejen mezi sebou, ale také ke všem hostům, kteří k nim zavítají. Navíc - jedním z nejrozšířenějších způsobů přepravy je v Indii vlak. Přesně všechny tyto povahové rysy jejich národa reflektují ve svém provedení i jednotky Bombay Express. Nejenže má tento řetězec ve svém logotypu siluetu vlaku - v podobném duchu se nese i provedení všech prodejen, a tak si zde budete připadat, jakobyste právě projížděli napříč indickým velkoměstem a vychutnávali si všechny vůně, barvy i rytmy.

Charisma.

Originalita.

Jedinečná atmosféra.

Celá restaurace je zařízena ve stylu "fine indian (fast)food" a ve své nabídce se zaměřuje především na pokrmy severní Indie, ale i dalších částí této země. Návštěvník má pocit skutečného cestování ve vlaku napříč Indií - celá restaurace je koncipována jako vlak, resp. jeho jednotlivé vagóny. Návštěvníci si tak odnáší nejen gastronomický zážitek, ale i přidanou hodnotu v podobě originálního a nevídaného stylu zařízení. Při stavebních úpravách byl kladen důraz na potvrzení původní myšlenky sítě Bombay Express - otevřenosti, snadné orientace a originálního pojetí v prostředí obchodního centra. V barevných kombinacích jsme se drželi standardu, reflektujícího barvy Indie - žlutou, zelenou a bílou s akcentem tmavě zbarvených prvků pro perfektní podtržení atmosféry vagónu vlaku. Fast food Bombay Express, na jehož realizaci jsme měli tu čest se podílet, se nachází v Centru Chodov, konkrétně v 2. patře obchodního centra.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!