Rodinný dům - Morava

Vzdušnost.

Poctivost a kvalita.

Pocity a emoce.

Když se mezi našimi klienty objeví mladá, ambiciózní rodina s jasným požadavkem, naše srdce plesá radostí - víme, že i naše cíle a priority při celém nadcházejícím projektu budou jasně stanoveny a o to kvalitnější a poctivější práce nás společně čeká. Jinak tomu nebylo ani při realizaci projektu rodinného domu pro mladou, aktivní tříčlennou moravskou rodinu. Hlavou rodiny je sice otec, ale tlukot jejího "srdce" udává mladý a nebojácný chlapec. Mužský faktor se tak logicky musel odrazit i v samotném projektu - právě v poctivosti a pocitu luxusu.

Interiér domu je kompletně laděn do kombinace bílé barvy a dřevěných motivů. Tato netradiční, avšak perfektní kombinace, jež navozuje nebývalý pocit luxusu, je navíc doplněna jemnou a elegantní prací se zlatou stěrkou a celkově tak podtrhuje absolutní důraz na kvalitní materiály a náš poctivý přístup k realizaci celého projektu. Hlavním požadavkem a cílovou páskou naší práce bylo dodat prostoru maximální vzdušnost při zachování jeho plné funkčnosti a navození luxusního podtextu.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!