Rodinný dům - Jeseník

Domácí pohoda.

Jedinečný design.

Spojení s přírodou.

Někdy nezůstává jen u bytových prostor - někdy čelíme výzvě v podobě realizace celého rodinného bydlení. Takové projekty jsou pro nás nejenom výjimečnou a srdeční záležitostí, ale i šancí, jak reflektovat klientovu představu ve výrazně větším rozsahu, a tak i s mnohem výraznějším důrazem na faktory, které hrají nejdůležitější roli - pro nás, ale především pro něj. Ne jinak tomu bylo u projektu realizace rodinného domu v srdci severní Moravy. V krajině uprostřed panenské přírody hor - Jeseníků, kde je příroda neodmyslitelnou součástí života všech obyvatel. Nezapomínali jsme na to ani my.

Právě panenská, ale o to krásnější a atmosferičtější krajina severomoravských hor nám byla silnou inspirací. Důraz na spojení motivů domácí pohody, rodinné a nerušené atmosféry a přírodních motivů ve své nejryzejší podobě tak, aby byla plně reflektována atmosféra, ve které je samotná vila umístěna. Obývací stěna na míru, vysoce designové prvky prvotřídní italské kvality - lampa a jídelní stoly TONON, sedací souprava a konferenční stolky ALBERTA, prvotřídní a ručně tkané koberce BESANA, originální dřevěné stoly DEVINA NAIS. Zvučná jména, osobitý styl. Nebáli jsme se nebýt komformní. Nebáli jsme se odlišit. V interiéru celého domu se to projevilo čistým, specifickým, přesto veskrze jednoduchým a sympatickým stylem. Bylo nám ctí se na této bytové realizaci podílet.

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!