Byt - Praha, Barrandovské zahrady

Opět se nám dostalo možnosti realizovat pro našeho významného brněnského klienta další bytový projekt. Tentokrát však v srdci naší metropole - v Praze, navíc v lukrativní lokaci Barrandovská zahrada. Požadavky nebyly ani tentokrát výrazně odlišné - využití dostupného prostoru na maximum, optické rozšíření, důraz na čistotu, originální a neotřelý design, nábytek a materiály té nejvyšší kvality - právě tato synonyma měla být realitou vzniklou z pouhých vizualizací a nákresů či snů v hlavách našich designérů.

Prostorový design.

Osobitý styl.

Důraz na kvalitní materiály.

A výsledek? Prostor, který je otevřený, čistý, nerušený nevhodnými motivy či zdivočelými barevnými a materiálovými kombinacemi. Důraz na barevně neutrální, čisté materiály a elementy, světlý nábytek v kombinaci se světlejšími odstíny dřeva. To vše dělá z tohoto projektu velmi útulné, prostorově velkorysé zázemí pro rodinu, která se bude rozrůstat, a které bude její domov útočištěm, místem pro odpočinek, relaxaci, ale i rodinné akce jakéhokoli typu.


VIZUALIZACE PROJEKTU

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Líbí se vám naše tvorba a už nyní promýšlíte svůj projekt či záměr? Výborně! Jsme tu od toho, abychom vám pomohli se vším potřebným. Neváhejte se na nás obrátit právě teď a ještě dnes se můžeme domluvit na první schůzce a konzultaci vaší myšlenky!